Kaş Ekimi

Kaş ekimi erkeklerin aksine, giderek artan bir sıklıkla kadınların başvurduğu bir yöntemdir.

Özellikle günümüzde çok popüler olarak uygulanan kaş kontürü işleminin tahtını sallamaktadır. Çünkü kaş ekimi ömürlük bir işlemdir. Kontür işlemi gibi tekrar gerekmez, bir kere uygulanır. Kaşı çok seyrek olan ya da genetik ve çevresel sebeplerle kaşları dökülmüş olan kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Kaş ekiminde kullanacağımız kıl kökleri yine enseden toplanır. Yön ve çıkışlara sadık kalınarak titizlikle uygulanır.

Kaş ekimi nasıl gerçekleşiyor?

Öncelikle kaş bölgesi lokal anestezi ile uyuşturulur. Uyuşma gerçekleştiği zaman ekilecek olan bölgeye mikro kanallar açılır. Bu kanallara enseden alınan kökler tek tek yerleştirilir. Bu ekim kaşınıza verilecek olan yeni şekil ile de, mevcut şeklinize sadık kalarak da yapılabilir. Tercih ve görüntü tamamen hastanın istediği doğrultusundadır.

İşlem ortalama olarak 1 ya da 2 saat sürer ve hızla iyileşir. Kaşınızda yara ve dikiş izleri varsa, kaş ekimi ile bu izlerin kapatılması da mümkündür. İyileşme dönemi sonrasında, istediğiniz kalınlıkla ve kaviste gerçek kıldan kaşlar olur. Ekim sırasındaki izlerden hiç biri kalıcı olarak kaş içinde kalmaz, birkaç günlük iyileşme döneminin ardından kapanır.

Kaş ekimi ense bölgesinde saçı olan herkese yapılabilir. İyileşme döneminden sonra kaş ekimi yapılan bölgedeki kıllar, saç özelliği taşıdığı için diğerlerine oranla daha hızlı bir uzama gösterebilir. Bunun için hafta da bir, ekilen kaşları makas yardımıyla şekillendirmek yeterli olacaktır.

Kaş ekimi fiyatı ne kadar?

Kaş ekiminde kullanılacak yöntem, ekilecek kök sayısı ekip gibi faktörler fiyatlandırmayı etkiler. Lütfen fiyatlandırma bilgisi almak için 0212 283 26 65 ya da 0532 164 29 28 telefondan uzman ekibimize ulaşın, ya da web sitemizde bulunan form üzerinden bizlere fotoğrafınızı ulaştırın. Ekibimiz resimlerinizi inceleyerek kaş ekimi için size uygun olan yöntem hakkında bilgi vermek için en kısa sürede size ulaşacaktır.

Alanında Uzman Ekibimiz

İlgili Sayfalar