Medikal Estetik

Bölgesel Zayıflama

CoolSculpting cerrahi olmayan soğutma teknolojili prosedürüyle spor ve diyetle baş edemediğiniz kalça, basen, karın, göbek, sırt ve gıdıda yerleşmiş bölgesel yağlarınızı belirgin ölçüde uzaklaştırır.

Botox

“Clostridium Botulinum” adlı bakteri toksininin laboratuvar teknikleri kullanılarak saflaştırılmasıyla elde edilen bir ilaçtır.

Cilt Bakımı

Kliniğimizde 13 farklı cilt bakım çeşidi ile ERICSON LABORATOIRE ve son teknoloji cilt bakım cihazları ile Cilt analizi, cilt temizleme, tonik, peeling, buhar ozon, siyah nokta temizliği, maske, cilt tipine uygun nem bakımı veya serum , göz maskesi ve bağ doku masajı uygulamalı 60-90 dakikalık profesyonel cilt bakımı uygulaması yapılmaktadır.

Dudak Dolgusu

Bütün toplumlarda dolgun ve biçimli dudaklar güzelliği belirleyen öğeler arasında yer alır. Yapısal olarak ince, düz ve asimetrik dudaklar kişi hangi yaşta olursa olsun, yüze daha yaşlı ve yorgun bir ifade verir.

Fraksiyonel Karondioksit Lazer

Syneron CO2RE Fraksiyonel Karbondioksit Lazer Cihazı, derinin üst, orta ve derin tabakalarını hassas ve etkin bir şekilde tedavi etmemizi sağlarken, lazer ile lezyonların (ben, et beni, siğil, nasır) çıkarılmasını yapabilen gelişmiş bir lazer cihazıdır.

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon sadece estetik amaçlı ve konforlu olduğu için değil sağlık açısından da önemli bir yere sahiptir. Vücudumuzdaki kıllar büyüme, dinlenme ve dökülme evrelerini geçirirler. Eğer bir kıl büyüme evresinde iken lazer uygulanırsa onun o seansta kalıcı olarak yok olması mümkündür.

Mezoterapi

Cilde dışarıdan uygulanan kremler daha çok cildin üst tabakasını besler, onarır, ölü derinin eliminasyonuna yardımcı olur. Cildin genç ve sıkı olmasından sorumlu olan hücreler cildin orta tabakasında yerleşmişlerdir.

PRP CİLT GENÇLEŞTİRME

Kanda pıhtılaşmayı sağlayan trombosit (platelet) kanın temel hücrelerindendir. Pıhtılaşmayı sağlama yanında onarım ve iyileştirme sürecine katkısı PRP'nin birçok tedavide kullanılmasına sebep olmuştur.

Ulthera

Cerrahisiz cilt sıkılaştırma amacı ile uygulanan radyofrekans, kızıl ötesi ışık, ablatif ve fraksiyonel lazer gibi birçok farklı yöntem mevcuttur.

Yağ Enjeksiyonu

Bu uygulamada amaç, hastanın kendi yağının alınarak, hedeflenen alana enjekte edilmesidir.